کوچینگ خصوصی معامله‌گری در بازارهای مالی جهانی

هزینه دوره: $ ۱۴۰۰ دلار

این دوره شامل گارانتی است.

 

من معتقدم کل زندگی یک بازی است و فقط کافیه قوانین این بازی رو درک کنیم و با خوب بازی کردن جزو تاپ پلیرهای این بازی باشیم. بازارهای مالی هم یکی از بازی‌های جذاب این زندگی است. اگر تصمیم داشتی جزو تاپ پلیرهای این بازی باشی من در این کوچینگ شخصی با استراتژی مشخصی، تو رو به سود دهی مستمر میرسونم و اگر در این ۳ ماه طبق اصول ِ من بازی کردی و به نتیجه نرسیدی میتونی هزینه‌ای رو که پرداخت کردی از من پس بگیری و این یعنی ریسک فیری Risk Free

 

بعد از سپری شدن دوره در صورت تمایل برای کار با سرمایه‌های بزرگتر به تیم ترید من ملحق خواهی شد. (البته در صورتی که شرایط مد نظر تیم را دارا باشی چون تیم ما همگی نگرشی مثبت دارند و به اصول بازی ِ پول معتقد و پایبند هستند)

نتیجه اولین دانشجوی این دوره:

ماه اول

۹.۵ درصد بازدهی در ماه اول

برای مشاهده اطلاعات این حساب در myfxbook روی لینک زیر کلیک کنید:

ماه دوم

۵ درصد بازدهی تا امروز (نصف ماه )

برای مشاهده اطلاعات این حساب در myfxbook روی لینک زیر کلیک کنید:

در این دوره قرار است به صورت کاملا خصوصی، متد و روش‌های مدرنی رو از من دریافت کنی که در کمتر از سه ماه به سودآوری مستمر در بازارهای مالی جهانی (فارکس) خواهی رسید.

پیشنیاز ِ کوچینگ خصوصی، دوره آموزشی‌ ِ بازی ِ پول می‌باشد. بعد از آن افراد با شرایطی خاص، امکان استفاده از این دوره را خواهند داشت به همین دلیل قبل از شرکت در این دوره نیاز است که صلاحیت شما برای بهره‌مندی از این خدمت سنجیده شود. از اینرو لازم است از طریق راه‌های ارتباطی زیر، درخواست خود را برای انجام مصاحبه ارسال کنید.

ارسال ایمیل به آدرس:

info@adibnia.com

Telegram

ارسال پیام در تلگرام به شماره : ۰۹۳۳۸۰۷۰۱۰۶

Telegram ID: @info_adibnia

این دوره مناسب افرادی است که در بازارهای مالی فعالیت دارند اما تاکنون سودآوری ِمستمر را تجربه نکرده‌اند.