بازی ِ پول

مشاهده ویدئو از طریق‌:

برای مشاهده درس اول بصورت هدیه، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و فایل مربوطه را در ایمیل خود دریافت کنید.

هدف ِ افراد زمانی که به دنبال شروع سرمایه‌گذاری یا راه‌اندازی کسب و کار و بیزینس هستند، چیست؟

پاسخ ساده است : پول

اگر کسی بگوید هدف من از انجام این کارها پول نیست یا به خود دروغ می‌گوید یا احتمالا از سیاره دیگری آمده است و جالب اینجاست زمانی که افراد وارد حوزه‌ای می‌شوند فقط به دنبال یاد گرفتن اصول انجام کاری هستند که به آن ورود کرده‌اند و همواره در نگرانی و دغدغه به سر می‌برند که آیا نتیجه می‌گیرم یا خیر و در این بین دریغ از پرسش‌هایی اساسی‌تر مثل اینکه چرا برخی دست به هرکاری می‌زنند موفق می‌شوند و بعضی دیگر کاملا برعکس.

به قول معروف چرا بعضی دست به خاک می‌زنند طلا میشه و بعضی دست به طلا می‌زنند خاک میشه. قطعا اگر از خود سوال بپرسند جواب را خواهند یافت اما از پرسش و یافتن پاسخ سوال غافل هستند و قطعا اگر قواعد و اصولی مهم‌تر و اساسی‌تر را درک کنند با آسودگی‌ِ خاطر و بدون نگرانی به سراغ سرمایه‌گذاری و کسب و کارهای مورد علاقه‌شان می‌روند. (تازه این در مورد افرادی صدق می‌کند که به دنبال یادگیری ِ مبانی کسب و کاری هستند که دنبال می‌کنند، خیلی‌ها که کلا با بخت و اقبال وارد حوزه‌ای می‌شوند و حتی سوالات ابتدایی هم از خود نمی‌پرسند چه برسد به سوالات اساسی)

البته شک ندارم تویی که اینجا هستی حتما پرسشی در ذهن داشتی که برای دریافت پاسخش به اینجا هدایت شدی.

با توجه به سالیان زیادی که در حوزه بازارهای مالی فعالیت می‌کنم، دریافتم که دلیل اصلی موفقیت یا عدم موفقیت افراد، اصولی مهم‌تر و اساسی‌تر از مباحثی است که افراد در آن حوزه‌ی مشخص فرا می‌گیرند. یعنی افراد از ابزارهای متعددی برای رسیدن به موفقیت استفاده می‌کنند اما زمانی که به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسند ایراد را در آن ابزار می‌بینند و نه در چیز دیگری. اما دقیقا ایراد کار اینجاست و من به تو می‌گویم که به خودی ِ خود آن ابزار مشکلی ندارند بلکه مشکل اساسی جای دیگری است.

این اصول اساسی در واقع نگرش افراد به مقوله پول است. در این مسیر با مطالعات و جستجوهای زیاد جوابی مشخص برای سوالم یافتم که سالیان زیادی است سعی می‌کنم به آنها عمل کنم و در این بین آزمون و خطاهای زیادی هم داشتم. ولی ارزشش را داشت چون باعث شد تحولی عظیم در دیدگاه من نسبت به پول و ثروت ایجاد شود و مطمئنم زمانی که با این تفکر آشنا بشی برای تو هم تحولی بزرگ در زندگی ایجاد خواهد کرد.

دلایل مختلف ِ زیادی باعث شد که به فکر تهیه این دوره باشم اما به جرأت می‌تونم بگم دلیل اصلی ِ تهیه این دوره مرور دانسته‌ها و دسته بندی دقیق این اطلاعات برای خودم بود. تصمیم گرفتم اطلاعات فراوانی رو که در طی این سالیان با هزینه‌های فراوان، به دست آوردم رو یک بار برای همیشه برای خودم دسته بندی کنم و تا آخر عمر از مرور این اطلاعات و آگاهی‌ها لذت ببرم و البته همواره با خودم مرور و تکرار کنم. وقتی صحبت از هزینه می‌کنم فقط بحث ِ میلیاردها تومن هزینه‌هایی که طی این سال‌ها کردم نیست (چه هزینه برای آموزش و چه هزینه برای آزمون و خطاها) بلکه بحث انرژی و زمان و عمری است که ارزشش از اون میلیاردها تومن به مراتب بالاتر است. بله، من برای رسیدن به پاسخ سوالات اساسی زندگی‌ام هزینه کردم و البته که برای رشد بیشتر نیز هزینه خواهم کرد و البته که بسیار بسیار خوشحالم بابت هزینه‌هایی که من را به اینجا رسانده است.

البته که دلایل دیگری هم برای تهیه این اثر وجود داشت اما دلیل ۹۹ درصدی و اصلی ِ آن همان دلیلی بود که در بالا گفتم یعنی تهیه چیزی که برای همیشه مورد استفاده خودم باشد.

این نکته هم وجود دارد که خلق اثر در ذات همه انسان‌ها وجود دارد و چه خوب که اثری خلق کنی که هم خود از آن بهره ببری و هم دیگران از آن بهره‌مند شوند.

اگر سوالی داری میتونی از طریق ادرس تلگرام و یا ادرس ایمیلی که داده شده اقدام کنی.

Telegram

ارسال پیام در تلگرام به شماره : ۰۹۳۳۸۰۷۰۱۰۶

Telegram ID: @info_adibnia

ارسال ایمیل به آدرس:

info@adibnia.com

هزینه دوره: ۱۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان