بهترین دعا برای ثروتمند شدن که قطعا جواب می‌دهد؟!؟!

the miracle pray that make you rich adibnia com
۴۳ دیدگاه
دوره‌های آموزشی

در آکادمی ادیب نیا

مشاهده ویدئو از طریق‌:

فایل صوتی

ساعت ۶ صبح از خواب بیدار می‌شوی. صبحانه خورده یا نخورده به امید اتفاقات خوبی که خیلی وقت است رنگ آن‌ها را ندیده‌ای از خانه بیرون می‌زنی.

ساعت ۶ بعد ازظهر به خانه برمی‌گردی. کمی در اینستاگرام به زندگی دیگران سرک می‌کشی و بعد از آن به رخت خواب می‌روی تا منتظر بمانی فردا بیاید و دوباره این زندگی تکراری را ادامه دهی.

احتمالا خودت بهتر از هر کسی می دانی که زندگی کارمندی فقط یک هدف دارد و آن چیزی جز مرگ تمام رویاها نیست.

راستی تا به حال کارمندی را دیده‌ای که درباره آرزوهایش صحبت کند؟

احتمالا نه! چون احساس می‌کند با صدای بلند به دیگران می‌گوید که “من آرزوی‌هایی دارم که هرگز قرار نیست به آن‌ها برسم.”

اما شاید یک روز مخفیانه رویای ثروتمند شدن را در سر بپروراند و در گوگل جستجو کند “چطور ثروتمند شوم” یا عجیب تر از آن “بهترین دعا برای ثروتمند شدن چیست!؟”

این‌ها را خوب درک می‌کنم چون روزی خودم کارمند بودم و امروز کسی هستم که ۱۰۰ برابر از نسخه کارمندم موفق‌تر است.

بهترین دعا برای ثروتمند شدن

بهترین دعا برای ثروتمند شدن این است که دعا کنی خدا به تو شجاعتی دهد تا بتوانی از زندگی کارمندی دل بکنی و وارد دنیای دیگری شوی.

در انجمن معتادان گمنام دعای جالبی دارند که به نظرم درک درست از آن برای تغییر در ابعاد مختلف زندگی مفید خواهد بود:

خداوندا !  آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی‌توانم تغییر دهم… شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی که تفاوت آن دو را بدانم!

اگر می خواهی وارد دنیای جدیدی شوی باید این جمله را با تمام وجودت درک کنی:

هیچ رازی برای یک شبه پولدار شدن وجود ندارد اما استراتژی‌های امتحان شده و ثابت شده‌ای برای ثروتمند شدن همیشه هست و اگر تفکر افراد ثروتمند و موفق را دنبال کنی قطعا تو هم به همین مسیر هدایت خواهی شد.

در این مقاله قصد دارم راه‌هایی را به تو نشان دهم که می‌تواند تو را در مسیر ثروتمند شدن رهنمون کند. اما قبل از آن باید پاسخ سوال مهمی را پیدا کنیم. چون راه‌های رسیدن به خدا (ثروت و موفقیت) بی‌نهایت است اما به دلایل دیگری افراد به ثروت و موفقیت نمی‌رسند و آن افکار محدودی است که مثل سدی بزرگ مانع حرکت آن‌ها شده است و در واقع این افراد با داشتن یک ذهن فقیر توقع ثروتمند شدن دارند.

و اما سوال

چرا عموم کارمندان هیچگاه نمی‌توانند ثروتمند شوند؟

دلیل اول: آسان‌ترین راه را انتخاب می‌کنند

یک کارمند تصمیم می‌گیرد برای پول درآوردن، آسان‌ترین روش ممکن را انتخاب کند. یعنی تصمیم می‌گیرد به استخدام یک شرکت در بیاید تا در آخر ماه حقوقی هر چند ناچیز را دریافت کند، اما خیالش راحت باشد که هر ماه چیزی گیرش می‌آید.

زمانی که سکه زندگی روی سختش را به این کارمند نشان می‌دهد، او تصمیم می‌گیرد که به این زندگی روزمره و کسل‌کننده کارمندی پایان دهد و مسیر جدیدی را آغاز کند تا ثروتمند شود.

اما بعد از کمی تحقیق متوجه می‌شود که ثروتمند شدن نیاز به تلاش و استمرار دارد، پس دنبال آسان‌ترین راه خواهد گشت تا یک شبه کم کاری‌های یک عمر خود را جبران کند.

احتمالا در این مسیر با قانون ثروتمند شدن به وسیله هیپنویزم، ثروتمند شدن از طریق تلگرام، اسرار کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام و یا هوش گمشده مالی در کهکشان راه شیری و تبلیغاتی از این دست برخورد می‌کند.

از آنجایی که عموما تولید کنندگان چنین محصولاتی قول آسان و سریع پولدار شدن را می‌دهند و کارمند ما هم دنبال آسان و سریع پولدار شدن است؛ سریع اقدام به خرید می‌کند و احساس می‌کند مهمترین تصمیم زندگی‌اش را گرفته است.

نتیجه مشخص است. او دوباره به کار کارمندی باز می‌گردد.

اما چرا؟

چون هیچ راز سریع پولدار شدنی وجود ندارد و او دوباره چوب “دنبال آسان‌ترین راه بودن” را در زندگی می‌خورد.

mechanical life

دلیل دوم: عجول بودن

اساسا یک کارمند زمانی تصمیم به خروج از زندگی کارمندی می‌گیرد که درد به مغز استخوانش رسیده باشد.

او بی‌طاقت است و سریع می‌خواهد غفلت چند ساله را در عرض چند هفته جبران کند که این کار عملا غیر ممکن است.

عموما افرادی که دنبال سریع و راحت پولدار شدن هستند به دنبال افرادی می‌روند که وعده و وعیدهای یک شبه ثروتمند شدن را می‌دهند.

اگر دنبال سریع ثروتمند شدن هستی، این مقاله برای تو کارایی ندارد.

به نظرم هر کسی می‌داند اولین مرحله برای ساخت آینده‌ای ثروتمند، شروع کاری است که بتواند سودآور باشد و در عین حال پتانسیل ثروتمند شدن را داشته باشد.

همواره به این نکته اشاره کرده‌ام که برای ثروتمند شدن یا باید یک کسب و کار و بیزینس پولساز راه بیاندازید یا روی یک کسب و کار پولساز سرمایه‌گذاری کنید.

بازار های مالی دقیقا همان محلی است که شما می‌توانید روی کسب و کارهای پولساز سرمایه‌گذاری کنید و به دور از توهمات ماورایی به دنبال ثروت واقعی روی کره زمین باشید. بورس‌ها جایی هستند که پتانسیل رسیدن به اهداف مالی شما را دارد اما باید توجه کنید که اولا ورود به این بازار نیاز به کسب مهارت و دانش دارد  و ثانیا قرار نیست شما در آن یک شبه ثروتمند شوید، اما با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد می‌توانید در بازه‌های زمانی معقول دارایی‌های خود را افزایش دهید.

در کشورهای توسعه یافته درصد مشارکت افراد در بازارهای مالی بیش از ۹۵ درصد است که این عدد در ایران زیر ۱۰ درصد می‌باشد.

اما روش‌های ورود به این بازار به دو دسته تقسیم می‌شود:

روش مستقیم و روش غیرمستقیم

که قبلا در این ویدئو مفصل راجع به آن‌ها توضیح داده‌ام.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر قصد دارید به روش مستقیم وارد این بازار شوید نیاز دارید تا مهارت لازم در این حوزه را بدست آورید.

که متاسفانه بعضی‌ها فکر می‌کنند مهارت در این حوزه یعنی گرفتن یک کد بورسی و یاد گرفتن نحوه خرید و فروش!

و از فراگیری دانش لازم که در واقع همان تحلیل است، غافل هستند.

اما اگر بخواهیم تحلیل در بازارهای مالی را دسته بندی کنیم می‌توانیم آن را به دو دسته اصلی تقسیم کنیم.

تحلیل فاندامنتال  و   تحلیل تکنیکال

برای اطلاع دقیق‌تر در مورد این دو نوع تحلیل کافی است این مقاله را مطالعه کنید.

ولی فراموش نکنید که همه چیز دانستن نیست بلکه استفاده کردن از دانسته‌هاست که تفاوت را رقم می‌زند!!

بارها به این نکته اشاره کرده‌ام که شما نمی‌توانید فقط با دیدن چند فیلم آموزشی در مورد شنا تبدیل به مایکل فلپس پر افتخارترین شناگر و ورزشکار تاریخ بازی‌های المپیک شوید. قطعا با آموزش دیدن بخش مهمی از مسیر را طی کرده‌اید اما بخش دیگر، یعنی رسیدن به هدف، پریدن شما داخل آب و تمرین و تجربه کردن این ورزش است.

felpssهر مهارتی نیاز به سیر تکاملی دارد. پس اگر مصمم و متعهد باشید نه تنها در بازارهای مالی بلکه در هر بازاری که پتانسل ثروتمند شدن وجود داشته باشد قطعا به موفقیت خواهید رسید. نه یک شبه، اما قطعا در یک بازه زمانی معقول این کار شدنی است.

چکیده مطلب:

توصیه من به شما این است که به دنبال فرمول‌های عجیب و غریب فضایی نباشید و روی زمین با چشمانی باز به سمت اهداف خود قدم بردارید و با استمرار و دنبال کردن سیر تکاملی خود به اهداف واقعی خود برسید.

اگر در این حوزه یعنی بازارهای مالی مصمم هستی تا دانش لازم رو بدست بیاری سعی خواهم کرد اطلاعات و تجاربم رو در اختیارت قرار دهم.

امیرحسین ادیب نیا بهمن ۱۳۹۷

نظرات این مطلب

امیرحسین ادیب نیا

با رویکردی موثر در این فضا حضور دارم.
امیدوارم حال و انرژیِ خوب، در زندگیِ من و تو جریان یابد.

۴۳ دیدگاه. شما هم نظر خود را بنویسید:

 • سلام ماثروتی نداریم توروستازندگی میکنیم شغل مردهامون کشاورزیه چکارکنیم ک ثروتمندشویم ماروهم راهنمایی کنید‌باتشکر

  پاسخ
 • علی پاکمنش
  ۴ آذر ۱۴۰۲ ۲۳:۴۸

  حرفهایتان عالی بود من هیچ تجربه ای ندارم ولی خیلی دوست دارم وارد بازارهای مالی بورس یا غیره بشم ویاد بگیرم

  پاسخ
 • سلام استاد. من یک ادمه پولدار بودم. خیلی هم به دیگران کمک میکردم و همچنان اگر بتونم بازم تکرار میکنم.. ولی الان دریق از یک ریال …

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ۰۰:۱۹

   سلام
   اول به خودت کمک کن بعد به دیگران
   ان‌شاالله دوباره مسیر درست رو پیدا خواهی کرد

   پاسخ
 • سلام استادجان?
  من اول کارمندبودم زدم بیرون ولی توچندکارکه رفتم چیزخاصی نبودمثلا سرگارسن،رستوران شدم یبار حراست وبازاداری،پولش خوب نبودچدوتاسه سال هی شغل ولی کم درآمدولی یه طورهابی آشپزی روبلدم که بتونم یه مغازه بزنم نمی‌دونم چکارکنم،ممنون میشم راهنمایی کنیدچندین بارتوسایتا شرطبندی،شرکت کردم برنده شدم ولی بازازدست دادم نظرتون ممنونم

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۹ شهریور ۱۴۰۲ ۲۱:۲۷

   سلام عزیزم
   هیچ چیزی شانسی بدست نمیاد. (اینو واسه این گفتم که نوشتی شرط بندی کردم و برنده شدم و باز از دست دادم)
   اگر ذهنیت اشتباهی داشته باشی اگه میلیارد میلیارد پول هم بهت بدم باز همه رو از دست خواهی داد.
   قبل از هر کاری اول سعی کن در مورد تغییر ذهنیت اطلاعات بدست بیاری. کتاب “پدر پولدار پدر بی پول” و همچنین کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” رو حتما بخون تا بتونی مسیرت رو راحت تر پیدا کنی.

   پاسخ
 • سلام استاد عزیز منم دوست دارم همش مثبت فکر کنم ولی نمیتونم همش فکرم به بیراهه میره چگونه میتونم شکرگذاری شروع کنم چگونت میتونم مثبت فکر کنم

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۴۹

   سلام دوست عزیز
   سعی کن از تمرکز کردن بر چیرهایی که داری شروع کنی. هر چیز ساده ای که داری و میتونی شکرگزارش باشی. از سلامتیت، از یک جفت دمپایی یا همین اینترنت و گوشی که باهاش اینجا پیام فرستادی شروع کن تا کم کم ذهنت عادت کنه به شکرگزاری.

   پاسخ
 • سختی دوران کشیده
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ۰۸:۵۷

  سلام استادادیب ارجمندممنون ازمطالب مفیدتون بندشخصی هستم ترک زبان ۳۸ساله باسه فرزند قدونیمقدوخانمم که تمام زندگیم هستن وسالهاست که تلاش میکنم به رفاه مالی برسونموش که هرراهیورفتم شکست خوردم گویاطلسم شدم نزدیک به ۱۳ساله که مستاجرم تویه بحران مالی سخت گرفتارشدم ویه اشتباهی کردم که تومسکن ملی ثبت نام کردم گفتم یه سرپناهی برامون میشه که بذوروام وقرض چهارقسطشوواریزکردم والان سه قسط عقبم که هیچ بیست روزپیش برام پیام اومده که ۷۰۰میلیون واریزکن تاتحویل بدیم یجوری میگن انگارکه ۷۰۰هزارتومن هست تافردابتونیم واریزکنیم ازشمادرخواستم اینه به هرطریقی میتونین کمکم کنین دریغ نکنین چه ازلحاظ مالی معنوی فکری تاعمرداریم خانوادتن دعاگوی شماخواهیم بودخدانگهدارشماباشه برای خانواده شما

  پاسخ
 • سلام ممنون از صحبت های شما ان شاءالله تعالی همیشه زنده باشید

  پاسخ
 • شمسعلی خدادادی فرد
  ۶ مرداد ۱۴۰۲ ۲۲:۰۴

  درودبرشما جناب ادیب نیا مطالبتون خیلی شیرین و دوست داشتنی هست چگونه می‌توانیم باسعی وتلاش به خواسته ای دلمان برسیم موقعی که سواد مون خیلی پایین هست ونمیتوانیم از چیزهایی که می‌بینیم ولی نمی‌توانیم استفاده کنیم چون سردرنمیاریم

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ مرداد ۱۴۰۲ ۲۲:۳۰

   درود بر شما دوست عزیز
   سواد داشتن فقط به خواندن و نوشتن یا فلان مدرک رو داشتن ختم نمیشه

   بهره‌مندی از نعمت‌های این دنیا نیاز به سواد خواندن و نوشتن نداره فقط کافیه در مسیر درست، در مسیر خوبی، در مسیر خیر، در مسیر شکرگزاری، در مسیر حق قدم برداریم تا بتونیم از زندگی در این دنیا لذت ببریم، هر جا هم لازم باشه چیزی یاد بگیریم قطعا در مسیرش قرار خواهیم گرفت.

   پاسخ
 • مهتاب رنجبر
  ۱۰ تیر ۱۴۰۲ ۲۱:۲۵

  خدایا شکرت ازهمه نعمتهای الهیت خدایا شکر خدایا شکر خدایا شکر معجزه شکرگزاری برای خدای الرحمن الرحیم یا اعظم یا رزاق یا ژوفیل یا مکاییل یا رب العالمین یا الله اکبر سبحان الله الحمدالله لااله الا محمد رسول الله یاعلی یاغنی یا باسط یا الحق یا ولی یا ذلجللالوالاکرام یا نور یا ودود یا سلام یا حمد یا اخلاص یا صمد یا سپاسگزارم سپاسگزارم یا سپاسگزارم

  پاسخ
 • نابرده رنج گنج میسر نمیشود
  آنکس که تلاش بیشتر انجام داد و از فکرش وتجربه دیگراناستفاده کرد موفق شد

  پاسخ
 • بهنام محمدی
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ ۲۲:۲۰

  سلام چیکار کنم تا زودتر پولدار بشم

  پاسخ
 • سلام
  این که دوست دارین دانشتون رو در اختیار دیگران قرار بدین و کمکشون کنین خیلی خوبه!
  ولی متاسفانه ب بنده نمیتونین کمک کنین!
  چون قبلا این دانش رو از همکارانتون یاد گرفتم و درست روزی ک میخواستم از دمو وارد معاملات اصلی بشم پرس و جو کردم و متوجه شدم معاملات فارکس چون واقعی نیستن شرعا اشکال دارن و خیلی ناراحت شدم!
  ولی اشکال نداره، باشد ک حضرت دوست خوشحال شود!
  نمیدونم چرا اینها رو برای شما نوشتم!!!

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۱۰:۰۵

   سلام دوست عزیز
   امیدوارم در مسیر دیگری که انتخاب می‌کنید موفق باشید
   این که کسی بخواد معاملات فارکس انجام بده یا نه به خودش ارتباط داره و ما مسئول رفتار و تصمیم دیگران نیستیم و البته که در این مقاله هم صحبت از چیز دیگری بود اما با این حال دوست دارم شما این سوالات رو از خودتون بپرسید و به اون پاسخ بدید. تاکید میکنم که پاسخ این سوالات رو باید به خودمون بدیم نه به کس دیگری. من هم سعی میکنم به خودم جواب این سوالات رو بدم.
   معاملات فارکس واقعی نیست یعنی چی؟
   چه کسی گفته فارکس واقعی نیست؟
   آیا در عصر حاضر با این همه فناوری و دسترسی به اطلاعات نمیشه با یک تحقیق درست به پاسخ این سوال رسید؟
   شرع چیه و چه کسی اون رو مشخص می‌کنه؟

   پاسخ
   • با سلام و احترام
    شرع رو حاکم شرع تعیین می‌کنه و در زمان غیبت پیامبر و امام فقیه جامع الشرایط.
    حکم معاملات فارکس:
    بازار فارکس بازاری است که در آن ارزهای مختلف (ریال ،دلار، یورو، پوند،ین،دینار و…. ) معامله می شوند. در این بازار یک ارز را توسط ارز دیگری معامله می کنند و کسی که قصد معامله دارد اگر احساس کند که ارزش ارزی در حال افزایش است آن ارز را خریداری می کند و هنگامیکه ارزش آن افزایش یافت به فروش آن می پردازد. و یا ارز گران را فروخته و پس از ارزان شدن مجدداً خریداری می کند و از این راه سود می برد.

    چنین معامله ای از قدیم الایام در بین مردم مرسوم بوده که افراد صاحب سرمایه یا خود به چنین معامله ای اقدام می کردند و یا شخص دیگری را به عنوان وکیل یا عامل خود قرار می دادند و از او می خواستند در مقابل حق العمل معین (اجرت) یا مجاناً چنین معامله ای را برای آنان انجام دهند و سود و زیان از آن صاحب سرمایه است.

    چنین معامله از نظر شرعی هیچ اشکالی ندارد زیرا تمام شرایط معامله را دارد و در ضمن آن هم هیچ شرطی که مخالف شرع باشد نشده است. بنا براین شرعاً جایز است.

    .
    باتشکر

    پاسخ
 • عالی بود
  چقدر این فایل های بازخوانی مقالات رو دوس دارم
  تشکر فراوااااان استاد?
  یه مورد جالب بگم که کلک و پر خودم ریخت و دیگه جای هیچ عذر و بهونه و کم آوردنی برام نموند
  حدودا ۷_۸ ماه پیش با یه آقای نابینا آشنا شدم که ترید میکرد و یک سایت آموزشی ترید برای افراد نابینا هم راه انداخته بود و سود مستمر هم داشت
  ابزاری ساخته بود که افراد نابینا هم بتونن تریدر بشن
  واقعا کسیکه بخاد کاری رو بکنه راهشو پیدا میکنه کسی ام که نخواد بهونشو پیدا میکنه
  اون کامنتایی که آخر ویدئو خوندین منو یاد این آقا انداخت

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ۱۹:۳۳

   خیلی هم عالی
   خوشحالم که مطالب سایت بهتون کمک میکنه
   این دوست نابینا رو هم به ما معرفی کنید تا ازشون انرژی بگیریم

   پاسخ
 • با سلام به مردمان فقط خدا شناس و در راه خداوند هر کار خیری از دستشان بیاید انجام میدهند من ۶۲ سالمه ۴ دختر و ۲ داماد و ۴ نوه دارم ورشکسته شدم که رسیدم به صفر حالا مستاجرم بخدا خوراک خودم شده گریه طوری که خونواده ام متوجه نشن اگر کسانی هستن که فقط و فقط به خاطر خداوند بتونه زن و بچه هام خوشحال کنه مطمئنم که خداوند هزاران هزار برابر خوشحال میشود فقط یه سر پناه که برای خودمان باشه الهی هرکی این قدم بر دارد خدایا تو هزاران قدم براش بردار

  پاسخ
 • سلام من بشدت نیازمند پول هستم و یک زن ۴۲ ساله که سرمایه ام به اسم شرکت از دستم در آوردن و فرار کردن الان ۵۰۰میلیون دورم بدهی هست از شما میخوام راهنماییم کنید چطور میتونم به خودم کمک کنم خیلی مضطر شدم .

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۲۴

   سلام دوست عزیز
   جمله بی‌قراریت از طلب قرار توست طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
   جمله بی‌مرادیت از طلب مراد توست ور نه همه مرادها همچو نثار آیدت

   پیشنهاد می‌کنم حتما این ویدئو رو ببین.
   این ویدئو جلسه اول دوره بازی ِ پول هست که بصورت هدیه در اختیار عزیزانی که این سایت رو دنبال می‌کنند قرار گرفته.

   پاسخ
 • بسیارعالی ومنطقی

  پاسخ
 • صفر دیلمی پور
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۵:۲۶

  عالی بود ولی بورس نابود شد در ایران

  پاسخ
 • با سلام تمام صحبتهای شما درست میخواهم بدانم برای کسی که یک ریال پول نداره معلول میباشه ودر هیچ جایی کاری بهش نمیدن ودر حال حاظز همه ترکش کردن وخودش هستو مادر پیر که در یک زیر زمین به سختی زندگی مکنن وهمیشه ارزو داشتم ثروتمند بشم به نظز شما ایا راه حلی برای من هست که به ارزوم برسم

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۹

   سلام عزیزم
   همین که تونستی این کامنت رو بذاری یعنی به یک سیستم عامل(مثل گوشی موبایل، تبلت، یا کامپیوتر) به همراه اینترنت دسترسی داری.
   و همین کافیه که بتونی باهاش کارای بزرگی بکنی.
   کافیه بخوای و شروع کنی

   پاسخ
  • تو میتونی در باغچه خونتون مقداری باقلا بکاری و در موقع برداشت بذر ها رو جمع کنی و خشک کنی حالا بذر خشک شده ٢ برابر گرانتر از بذر تر فروش میره و بذر ها روبه بازار عطاری ها ببر و بفروش و پولتو نقد کن

   پاسخ
 • سپاس فراوان.

  پاسخ
 • ابوالفضل
  ۸ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

  سلام این کلاس چیه میشه ۵ ساله میلیاردر بشی

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷

   سلام دوست عزیز
   اگر به دنبال این هستی که کسی بهت بگه میلیاردر میشی یا نه به نظرم نه تنها در ۵ سال بلکه هیچ وقت نمیتونی به این خواسته برسی.

   هر وقت خودت به این نتیجه رسیدی که میتونی با علایقت میلیاردر بشی اون وقت ۵ سال که هیچ تو ۲ سال هم میتونی میلیاردر بشی

   پاسخ
 • سلام دوست عزیز
  من حدود ده سال است در این بازار هستم و بدون دانش کافی و تجربه وارد شدم و آزمون و خطای زیادی هم کردم و بارها به لحاظ مالی به صفر رسیده ام و دوباره کار کردم پس انداز کردم و دوباره وارد بازار شده ام گاهی به سودهای خوبی رسیدم و بیشتر اوقات ضرر کردم و هم اکنون هم دوباره از لحاظ مالی صفر هستم ، سرزنش اطرافیان و سرخوردگی گاهی خسته ام می کند اما نیرویی در من است که دوست دارم در این بازار ادامه بدهم ویدئوهای شما را بارها دیدم و صداقتی که در گفته هایتان هست را لمس کردم و اینکه دوست دارم در کنار شما باشم و یاد بگیرم با توجه به بحران مالی که هم اکنون درگیرش هستم توان پرداخت شهریه را یکجا ندارم اگر در توانتان هست که این مبلغ را قسطی از من بگیرید قول میدهم که ناامیدتان نخواهم کرد و شاگرد موفقی در این راه خواهم شد و در آینده این دانش و رسالت شما را به دیگران بیاموزم
  اگر هم در توانتان نیست باز هم از جرقه ای که در ذهن من شعله ور کردید و مسیر را برایم روشن کردید سپاسگزارم
  موفق باشید

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۴۰

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهیتون
   پاسخ شما از طریق ایمیل برایتان ارسال شد

   پاسخ
   • سلام خداقوت ،شما آموزش حضوری فارکس دارید.

    پاسخ
   • خدادادی فرد
    ۶ مرداد ۱۴۰۲ ۲۲:۱۱

    درودبرشما جناب ادیب بنده انجمنی نیستم ولی یه سری از کلاسها رو که برای آموزش دیدن بهخودشناسی واین چیزها رو انجام میدم ولی خیلی ترسیدم از دور اطرافیان که خیلی از ساده دل بودنم سو استفاده کردن ولی باز خدارو شکر شکر که تونستم سرپا بمونم ولی میخوام به علائق زندگیم برسم ومطمئن میرسم چون میخوام برسم

    پاسخ
 • باتشکرات فراوان

  پاسخ
 • باتشکر از مطالب مفید تان . واقعا استفاده کردم دست مریزاد .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امیرحسین ادیب نیا

با رویکردی موثر در این فضا حضور دارم.
امیدوارم حال و انرژیِ خوب، در زندگیِ من و تو جریان یابد.