فنگ شویی یک سیستم متافیزیکی و نیمه فلسفی چینی است که به دنبال هماهنگ کردن افراد با محیط اطراف خود است. اصطلاح “فنگ شویی” در لغت به “باد و آب” معنا شده است، با این مفهوم که از حرکت باد و آب و به کار بردن صحیح عناصر مادی، انرژی خوبی در محیط زندگی افراد جریان پیدا می‌کند.

هنگامی که انسان و محیط پیرامون او با هم هماهنگ باشند، نتیجه‌اش احساس عالی و یک زندگی خوب، به همراه موفقیت خواهد بود و هدف فنگ شویی نیز، رسیدن به همین موفقیت در تمام ابعاد زندگی است.

پول مهم نیست ؟!

اما این روزها تقریبا بیشتر موضوعات اطراف ما حول‌ و‌ حوش پول و ثروت می چرخد. شاید پول و ثروت مهمترین چیز جهان نباشد، ولی می‌توان گفت یکی از مهمترین بخش‌های زندگی است. (در رابطه با این موضوع با درون خود همراه و رو راست باشید?) پول باعث می‌شود بهتر زندگی کنید و دغدغه و نگرانی خوراک، پوشاک، مسکن، تحصیلات و امکانات پزشکی و … را نداشته باشید.

اگر شما مدام به دلیل بی‌پولی، فکر و خیال داشته باشید، نمی‌توانید از یک روحیه‌ی خوب و مناسب برخوردار باشید. فرض کنید نیمه‌ی ماه رسیده و شما هنوز اجاره‌ی خانه خود را نداده اید! آیا روحیه‌ای می‌ماند که با همسر و فرزند خود مهربان باشید و برایشان وقت بگذارید یا مدام در حال تفکر برای حل مسائل مالی خود هستید!؟ اگر چنین وضعیتی دارید، آیا تا به حال با خودتان فکر کرده‌اید تا چه زمانی می‌خواهید به این زندگی و شغلی که درآمدش تا نیمه ماه هم برایتان نمی‌ماند، ادامه دهید؟ افراد مشابه دیگری نیز ممکن است مسائلی از این دست داشته باشند…

ثروت می‌تواند شما را کامل کند، روح شما را آزاد نماید و به شما این امکان را بدهد که برای خود یک زندگی با کمترین دغدغه را ساخته و شاهانه زندگی کنید. چه کسی بدش می‌آید در یک خانه لوکس و شیک زندگی کند و یا برای خودش راننده‌ی شخصی داشته باشد؟! این طبیعی است که همه آدم‌ها دلشان بخواهد اوضاع زندگی‌شان تغییر کند و ورق به نفع آن‌ها برگردد. از این رو ما در این مطلب قصد داریم راه‌های جذب ثروت را به صورتی کاملا متفاوت و تاثیرگذار برایتان بیان کنیم تا بتوانید با انجام دادن کارهایی ساده، احساس خوب جذب ثروت را دریافت کنید.

آیا می دانید فنگ شویی پول چیست؟

همانطور که در بالا اشاره شد، فنگ شویی به شما اجازه می‌دهد تا در ابعاد مختلف زندگی خود، به یک نظم و هماهنگی خاص برسید که نتیجه آن آرامش درونی است. فنگ شویی پول نیز یک تکنیک جذب پول و ثروت به شیوه‌ی هماهنگی با قوانین حاکم بر آفرینش است! شما می‌توانید با ایجاد یک فضای مناسب و خاص، به جذب ثروت اقدام کنید. در واقع فنگ شویی پول کمک می‌کند، شما به عنوان یک فرد، تمام ابعاد خودتان را آماده‌ی هماهنگی و ورود ثروت کنید. این‌گونه شما می‌توانید پول بیشتری را جذب، ذخیره و در نهایت به ثروت خود اضافه کنید. فضا و قراردادن اشیایی خاص در فنگ شویی پول حرف اول را می‌زند. اگر شما هم می‌خواهید با فنگ شویی به نظم و هماهنگی با پول و ثروت برسید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

مرکز ثروت را تمیز کنید!

فضای خانه‌ی شما بهترین مرکز برای جذب ثروت است. فضا باید به گونه‌ای باشد که از شلوغی و درهم برهم بودن به دور باشد. تمام کنج‌های خانه را تمیز کنید، گیاهان خشک شده را به دور بیندازید، تمامی اتاق‌ها را تمیز کنید، زیرا شلوغی و کثیفی یکی از مهمترین عوامل برای دور شدن از ثروت است. جالب است بدانید: درب ورودی خانه اولین بخش برای جذب پول است. تمامی سطوح خانه، کمدها و کشوها را تمیز کنید و اگر فکر می‌کنید چیزهای کهنه‌ای هنوز در قسمتی از خانه‌ی شما اتراق کرده‌اند، آن‌ها را روانه‌ی سطل زباله کنید. شاید باورتان نشود اما یک گلدان شکسته در منزل می تواند باعث دور شدن ثروت از خانه‌ی شما شود! کافی است اجرا کنید تا تاثیر آن را ببینید…

فنگ شویی و نظم

از شیشه ی جادویی پول استفاده کنید!

یکی از ترفندهای فنگ شویی پول، استفاده از ظرف شیشه‌ای برای جذب پول است. این‌کار می تواند جالب و تاثیرگذار باشد. فقط کافیست یک ظرف شیشه‌ای تقریبا بزرگ را درست در جایی قرار دهید که مدام آن را ببینید. شیشه‌ی جادویی می‌تواند برای پول خردهایتان یک فضای ایده آل باشد، تا هر زمانی که از بیرون به منزل می‌آیید تمام جیب هایتان را تکان دهید و پول خردهایتان را درون آن بریزد. آخر ماه هم می‌توانید این پول‌ها را به حسابتان برای سرمایه‌گذاری خود اضافه کنید. لازم است بدانید: استفاده از نمادهای فنگ شویی ثروت می‌تواند یکی از آپشن‌های جذب ثروت باشد و شیشه‌ی جادویی، یکی از این نمادها است.

فنگ شویی پول

گیاهانی که برایتان ثروت جذب می کنند را به خانه خود دعوت کنید!

گیاهان زیادی هستند که به عنوان نماد ثروت شناخته شده‌اند. اما لازم نیست زیاد سخت بگیرید و کافی است هر گیاهی را که به شما حس خوب و حس ثروت می‌دهد در فضاهای منزل‌تان قرار دهید. به عنوان مثال گیاهی همچون لوناریا برای جذب ثروت می تواند گزینه خوبی باشد. گیاهان با گل‌های قرمز نیز می‌تواند برای جذب ثروت بی‌نظیر باشند. پس بهتر است حال و هوای خانه‌تان را عوض کنید و نمادهایی از ثروت را در آن قرار دهید. همچنین جالب است بدانید: آب نیز نماد دیگری از ثروت است. چنانچه در منزل خود فضایی برای داشتن یک آبنما داشته باشید، می‌توانید با بهره‌مندی از آن به بهترین شکل ممکن به احساس خوب و در نتیجه، جذب ثروت دست یابید.

fountain

از رنگ های جادویی در دکوراسیون خود استفاده کنید!

رنگ‌ها نقش مهمی در جذب ثروت دارند و رنگ‌هایی مانند: بنفش، قهوه‌ای، سبز و آبی در فنگ شویی پول، نماد جذب ثروت و پول هستند. سعی کنید خانه‌ی خودتان را با رنگ های جادویی و دلخواهتان دکور کنید. در این صورت احساس خوبی که به شما منتقل می‌شود، همواره در کنار شما خواهد بود.

چکیده مطلب:

فنگ شویی یک سیستم متافیزیکی و نیمه فلسفی چینی است که به دنبال هماهنگ کردن افراد با محیط اطراف خود است. فنگ شویی پول به معنای ایجاد یک فضای مناسب و هماهنگ با شما، برای جذب پول و ثروت است، منتها این دلیل نمی‌شود که شما دست از اقدام و عمل برای جذب ثروت بردارید و فقط به دنبال تکنیک‌های خاص باشید. قطعا فنگ شویی با ایجاد احساس خوب در درون شما، در کنار اقدام و برداشتن گام‌هایی هر چند کوچک، می‌تواند در زمان مناسب شما را با خواسته‌هایتان هماهنگ کند و به شما برای رسیدن به اهدافتان نیرو بخشد.

فنگ شویی

نظرات این مطلب

امیرحسین ادیب نیا

با رویکردی موثر در این فضا حضور دارم.
امیدوارم حال و انرژیِ خوب، در زندگیِ من و تو جریان یابد.

۱ دیدگاه. شما هم نظر خود را بنویسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امیرحسین ادیب نیا

با رویکردی موثر در این فضا حضور دارم.
امیدوارم حال و انرژیِ خوب، در زندگیِ من و تو جریان یابد.